ONUR MERMER A.Ş.

SAYILARLA FİRMAMIZ

TAŞ REZERVİ(TON)

PROJE(m2/yıl)

TECRÜBE/YIL

ÜRETİM KAPASİTESİ(M2/YIL)

KURUMSAL

 

Onur Mermer olarak yurtiçi ve yurtdışında büyük ve orta ölçekli birçok projede tecrübemiz bulunmaktadır. Bu doğrultuda biz de size firmamızı ve ürünlerimizi tanıtmak istedik. Aşağıda kısaca firmamızı tanıtan yazımızı ve ekte ürünlerimizle beraber yer aldığımız projeleri gösteren kataloğumuzu bulabilirsiniz.

Projelerinizle ilgili en kaliteli ürünlerimizle ve en uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Onur Mermer 1997 yılında Antalya’nın Finike bölgesinde kurulmuş ve 10.000 m2 alana kurulu fabrikasını İtalyan teknolojisi ile 2005 yılında faaliyete geçirmiştir. Limestone üzerinde uzman firmamız blok, plaka ve fayans üretimi yaparak orta ve büyük ölçekli projelerinizde siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Onur Mermer olarak Türkiye’de Limestone üretimi konusunda en önemli üreticilerden biridir. İki farklı Limestone ocağımızdan Cremo Classic ve Cremo Cloudy olmak üzere iki çeşit Limestone çıkarılmaktadır. Krem rengi zemin rengine sahip her iki taşımızın da kendine özgü farklılıkları bulunmaktadır. Cremo Classic taşımızın dokusunda fosil yapıları bulunurken diğer taraftan Cremo Cloudy taşımızın dokusunda yumuşak gölgeli geçişler bulunmaktadır.

Onur Mermer 2008 yılından bu yana ISO 9001 belgesi sahibi olmakla beraber kalite prosedürleri ve müşteri memnuniyeti konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz; müşteri memnuniyetini esas alan bir partner olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek.

Vizyonumuz; modern işletmemiz, yüksek kalite ve hizmet standartlarımızla, planlı üretim ve zamanında teslimat politikamızla uluslar arası platformda söz sahibi olmak. Onur Mermer olarak değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak uzun süreli iş ilişkisinin kurulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyarız.