× ÜRETİM OCAKLAR E-KATALOG ONLINE STOK SHOWROOM İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli dogal tas firmalarindan biri olan Onur Mermer 1997 Yilinda Antalya/Finike de kuruldu. Finike Bölgesinde bulunan iki farkli Limestone ocagi ile yolan çikan firmamiz müsterilere verdigi güven isçi kalitesine olan inanci ile 2005 yilinda Italyan teknolojisi ile donatilmis fabrikasini kurdu.

Antalya/Finike, Isparta, Mersin, Konya ve Mugla gibi Türkiye’nin mermer rezervi ile zengin alanlarinda ocaklar açarak, hammadde ve ürün sürekliligi ile müsterilerine güven vermektedir.

Limestone üretiminde uzmanlasmanin yani sira Bej ve farkli yapilardaki dogal taslarin üretiminde de uzmanlasan firmamiz, kendine ait mermer sahalarindan çikarmis oldugu hammaddeyi Plaka, fayans, ebatli ve müsterilerinin istekleri dogrultusunda özel üretimlerle ve farkli yüzey islemleri alternatifleriyle müsterilere sunmaktadir.

Onur Mermer kaliteyi ulasilmasi gereken hedeften öte devamli gelisen ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algilamaktadir. Bu dogrultuda insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm is süreçlerini iyilestirmek ve gelistirmek için adimlar atmaktadir. Uluslarasi pazardaki konumunu güçlendiren Onur Mermer ; yüksek kaliteli üretim gücünü tanitmak , tarihin dokusunu hissettirmek , müsterilerinin dokunarak ,hissederek essiz bir yolculuk yapmasi için  2022 ‘de Finike’ de Ilk Showroomunu açti. Butik Showroomun da 7.000 M2’lik plaka sergileyen ve fabrikanin hemen yaninda olmasi avantaji ile Projelerde ürün bazinda  devamliligi garanti ediyor. Zamana meydan okuyan tasarimlarda adi geçen Onur Mermer iz birakmaya devam ediyor.

 

Onur Mermer Misyonunu pazarin ihtiyaçlarini sürekli takip etmek, teknolojik gelismelere entegre ,müsteri ihtiyaçlarini anlayan, ürünlerini ve faaliyetlerini sürekli iyilestirmek olarak benimsemistir.

Onur Mermer Vizyonu  olarak  Modern isletmemizde hizmet ve üretim kalitesinde istikrari önemsemis , Son üretim teknolojilerini kullanarak müsterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmus ,lider tas sirketlerinden biri olarak kalmayi hedeflemistir.

 

 

×